Antigenní testy a jejich recenze

Přinášíme vám seznam antigenních testů na covid, které lze v tuto chvíli objednat na českých e-shopech. Testy na covid lze pořídit za poměrně rozumné ceny. Zpravidla se cena za jeden antigenní test na covid pohybuje do 200 Kč a lze objednat i větší balení, kde je pak cena mnohem výhodnější.

Rapid COVID-19 Antigenní Testy na covid (Colloidal Gold) – ze slin

Antigenní test COVID-19 – výtěr ze slin – s výsledkem do 15 minut. HYGISUN Rapid COVID-19 Antigen Test je rychlý, imunochromatografický test na bázi koloidního zlata pro kvalitativní stanovení antigenu Nucleocapsid Proteinu (tzv. N-proteinu) viru SARS-CoV-2 ze slin nebo sputa, který slouží jako rychlá a efektivní diagnostika infekce COVID-19.Test byl přidán do seznamu antigenních testů, které dostaly výjimku MZČR pro samotestování.

Test na covid V-Chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid

Rychlý a šetrný test ke kvalitativní detekci antigenu nukleokapsidového proteinu SARS-CoV-2. Je určený k použití při podezření na onemocnění COVID-19, během prvních 7 dnů od nástupu příznaků. V-Chek Rapid Test 2019-nCoV Ag Saliva Card je neinvazivní a komfortní. Provádí se ze vzorku slin odebraných pouze vložením tamponu do úst. Tento šetrný způsob zpřístupňuje testování dětem, osobám, které mají potíže s odběrem vzorku z nosohltanu či pacientům s kognitivními poruchami. Použití testu je velmi jednoduché. Výtěrový tampon se vkládá přímo do testovací karty, a tak k provedení testu není třeba zkumavka. Výsledek získáte za 15 minut. Testovací karta je určena jak pro profesionální použití,tak k domácímu testování, či testování ve firmách*.

NEWGENE Jednorázový rychlotest na COVID-19

Rychlý jednorázový test k detekci antigenu SARS-CoV-2 ve vzorcích sputa (hlenu). NEWGENE Novel Coronavirus Detection test kit potvrzuje přítomnost či nepřítomnost nukleokapsidových proteinů nového koronaviru ve vzorcích odkašlaného hlenu z respiračního traktu pacientů, kteří vykazují příznaky infekce onemocnění COVID-19. Vyhodnocení testu do 15 minut. Testy jsou vhodné i k domácímu sebetestování, či testování zaměstnanců ve firmách*.

Test na koronavirus Humasis COVID-19 Ag Test 25 ks

Humasis je jednokrokový in vitro diagnostický test založený na imunochromatografickém principu. K detekci specifických antigenů COVID-19 ve vzorcích lidských nasofaryngeálních a nazálních výtěrů je užíváno monoklonální protilátky specifické pro antigeny COVID-19. Test Humasis COVID-19 Ag obsahuje 2 protilátky – monoklonální protilátku proti SARS-CoV-2 nukleokapsidě a monoklonální protilátku specifickou k RBD proti SARS-CoV-2 spike proteinu – na rozdíl od jiných antigenních testů, kde je použita protilátka jedna. Proto jsou výsledky testu přesnější.

Test na covid FlowFlex SARS-CoV-2 antigenní test 25 ks

FlowFlex SARS-CoV-2 antigenní test využívá chromatografickou imunometodu s laterálním tokem pro kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2. Tento antigen je obecně zjistitelný ve vzorcích z horních dýchacích cest v průběhu akutní fáze infekce.

GARGTEST na COVID-19 (vč. laboratorního PCR testu)

Test, který zjistí přítomnost viru COVID-19 v těle, bez nutnosti cestovat na vyšetření. GARGTEST je unikátní samoodběrová sada založená na principu kloktání dutiny ústní a hltanu, Pilulka vám jej navíc dodá se službou laboratorního PCR testu s výsledkem max. do 24 hodin od doručení vzorku do laboratoře (všední dny).

Test na covid Flowflex® SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 1ks

Rychlý antigenní test na zjištění onemocnění COVID-19 schválený MZ ČR i pro samotestování. Jedná se o rychlou, neinvazivní a šetrnou metodu testování. Na odebrání vzorku stačí použít vatovou tyčinku jenom 2,5 cm od okraje nosu.

Safecare COVID-19 Antigen Rapid Test Kit (Swab) 25ks

Rychlá detekce přítomnosti antigenu SARS-CoV-2 pro testování výtěru z nosu nebo z nosohltanu. Antigen je obecně detekovatelný v nosních a zejména nosohltanových výtěrech během akutní fáze infekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *