V zahraničí to osladili Basikové: Má, co chtěla!

Zpěvačka Bára Basiková před nedávnem napsala status na facebook, v němž dala najevo, že navzdory rostoucímu počtu nakažených, hospitalizovaných a mrtvých Covid 19 nepovažuje za vážnou nemoc. Všimli si toho i v zahraničí, kde jí to pořádně osladili.

Bára Basiková řekla:“Podle testu jsem Covid 19 už prodělala, ale nevím o tom, nic mi není. Přesto jsem zůstala deset dní v povinné karanténě.“

„Jsem ráda, že to mám za sebou, tělo si vytvoří protilátky a přirozenou imunitu. Stejně se musíme nakazit všichni, Covid 19 nezmizí, už tu s námi bude na věky věků,“ dodala tato známá a oblíbená zpěvačka.

Antigenní test COVID-19 – výtěr ze slin – s výsledkem do 15 minut. HYGISUN Rapid COVID-19 Antigen Test je rychlý, imunochromatografický test na bázi koloidního zlata pro kvalitativní stanovení antigenu Nucleocapsid Proteinu (tzv. N-proteinu) viru SARS-CoV-2 ze slin nebo sputa, který slouží jako rychlá a efektivní diagnostika infekce COVID-19.Test byl přidán do seznamu antigenních testů, které dostaly výjimku MZČR pro samotestování.

Všimlas i toho i slovenská média a upozornila se souvislost se statusem, který na sociální síti napsala Basiková nedávno. V něm se vyhranila proti onemocnění a napsala, že chce covid dostat také. 

„Má, co chtěla! Česko, stejně jako Slovensko, zavádí přísná opatření, které by měly dostat zákeřný koronavirus pod kontrolu. Radikálně se proti nim postavila například zpěvačka Bára Basiková. Dokonce vyslovila přání, že by COVID-19 chtěla dostat… a netrvalo dlouho a byla pozitivní! Názor na nařízení však nezměnila,“ píše například server Topky.

Tak je vidět, jak jsou zahraniční média přejícná a jaký názor na zpěvačku mají Slováci. Inu, solidarita jde poslední dny poněkud stranou. Nutno dodat, že my všichni si přejeme, aby korona už ustoupila a aby se zase vše vrátilo do normálu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *